Yana Kayar Bahçe Kapısı ve Motorları

bft otomatik kapı motorları

Yanakayar Otomatik Bahçe Kapıları

Yanakayar kapılarda genellikle ray üzerinde kayan tek bir kanat mevcuttur. Bu tip girişlerde, açma kapama sürecinde kapının kayabilmesi için uzun ve dar bir boşluğa ihtiyaç vardır. Bu kapılar; geniş girişler, yokuşlara yerleştirilmiş girişler, ya da dairesel kapıların açılması için yeterli alan bulunmayan durumlarda en ideal korumadırlar.

İdeal sistem seçilmek istendiğinde ağırlık ve kapı uzunluğu dikkate alınmalıdır.

Bu sistemler, kapama sürecinde maksimum güvenliği sağlamak için yumuşak başlama ve bitiş fonksiyonu ile donatılmıştır, engel tespit fonksiyonu, kapı hareketinin bloke olması durumunda insan ve nesnelere gelebilecek zararı önlemek için, hareketi durdurur ve tersine çevirir.

Yana Kayar Otomatik Kapı Motorları

Yoğun kullanıma uygun motorlar arasında yerini alan yana kayan kapı motorları sürücü yapısı ile 3500kg ağırlığındaki kapılar için kullanılmaktadır. Ürünün akıllı kontrol kartı rediktör kilidi bulunmaktadır. Dakikada 10m açma özelliğine sahip bu ürün grubu -15 derece ile 65 derece arasında sorunsuz şekilde çalışabilmektedir. Koruma sınıfında yer alan ürünün kendi ağırlığı 85kg dır. Özellikle endüstriyel alanlarda yoğun olarak kullanılan yana kayar kapı motorları uzun süre sorunsuz şekilde çalışabilmektedir.

Yana kayar kapı ve otomatik kapı motorları hizmetlerimiz için bize mesaj bırakabilirsiniz..

Bft Deimos yana kayar kapı motoru

Bft Deimos Yana Kayar Kapı Motoru maksimum 500, 600, 700, 800kg’a kadar olan yana kayar kapılar için önerilen bahçe kapısı motorudur. Bft kapı sistemleri 63 Adet uzaktan kumanda kapasiteli atlamalı(rolling) kod’lu radyo alıcı kartı içeren yana kayar bahçe kapısı motorudur. Elektromekanik tip sonlandırma switchleri ile kapı hareketi sınırlanabilmektedir.

Bft yana kayar kapı motoru olan deimos garaj ve bahçe giriş kapılarında kullanılan motorlardır

İcaro 1000kg sürgülü kapı motoru

Yılların tecrübesiyle otomatik kapı, motor ve aksesuar çeşitleriyle ihtiyaçlarınıza alternatif çözümler üreten Bft Türkiye icaro 1000kg sürgülü kapı motoru serisini satışa sunarak ihtiyaçlarınıza kalıcı çözümler üretmektedir. Her otomatik kapı, motor ve aksesuar çeşitlerinde olduğu gibi teknolojinin tüm imkanlarından yararlanan firmamız akıllı teknolojik ürünlerle hayatınıza daha da kolay ve pratik hale getiriyor.

Güvenli kullanımlarınıza uygun olarak çarpma emniyet sistemi ile donatılan ürün modeli basit montaj imkanı ile de kısa sürede uzun ömürlü kullanımlarınıza hazır hale gelmektedir. Sürgülü kapılarınız için düşünebileceğiniz kapı motorunu yoğun kullanımlarınız için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kilitli çalışma özelliği bulunan bu ürün grubu modeli termik koruma içermekle birlikte ıp24 koruma sınıfına da dahildir. Mekanik ağırlığı 25kg olan kapı motorunu -15 derece ile 60 derece arasında ilk günkü performansında uzun yıllar kullanabilirsiniz. Maksimum kapı kanat uzunluğunda 14metreye kadar kullanılabilecek ürün dakikada 12 metreye kadar açılıp kapanma özelliği bulunmaktadır. bu motor modeli sürgülü kapılarda akü ile çalışma özelliği göstermemektedir.

İcaro 2000 kg yana kayar kapı motoru

Yana kayar kapı motoru serisinde icaro 2000kg yana kayar kapı motoru olarak ihtiyaçlarınıza sunulan ürün modeli maksimum 14 metreye kadar kapı uzunluğuna sahip otomatik kapılarınız için özel olarak imal edilmektedir. Otomatik kapı sistemlerinde öncü olan bft Türkiye kaliteli ürün imalatında kullanım konforunuzu en üst seviyelere taşıyan ürün özellikleriyle bu motor modeli yoğun kullanımlarınıza uygun olarak tasarlanmıştır. Endüstriyel alanlarda, otoparklarda ve ihtiyaç duyduğunuz hemen her yerde kullanabileceğiniz otomatik kapılarınız için uyumlu yana kayar kapı motoru 25kg ağırlığında ve ıp24 koruma sınıfındadır.

Dakikada 9 metre açılıp kapanma hızı bulunan ürün grubu modeli -15 derece ve 60 derece arsında sorunsuz bir çalışma performansı sergilemekle birlikte çarpma emniyet sistemi ile de güvenliğinizi garanti altına almaktadır. Kilitli çalışma sistemi ile termik koruma içeren ürün basit montaj imkanı ile sorunsuz ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ürün olarak satışa sunulmaktadır. Mekanizmanın ön kısmına konumlandırılan kontrol ünitesi üzerinden çalışma parametrelerini LCD ekranından otomatik ayarlayarak kolay bir programlama yapabilirsiniz.

Deimos 500kg Sık Kullanıma Uygun Kapı Motoru

Otomatik kapılarda akıllı teknolojik ürünler denildiğinde aklınıza ilk gelecek isin Bft Türkiye olacaktır. Yay otomasyon ve panjur sistemleri yanı sıra bariyer sitemleri, otomatik kapılara uygun kapı motor modelleri ve aksesuar seçenekleri imalatı ile de satışlarını sürdüren firmamız Deimos 500kg BT sık kullanıma uygun kapı motoru modelini de beğeninize sunmaktadır. Basit montaj imkanı ile birlikte güvenilir kullanımlarınıza uygun olarak tercih edebileceğiniz bu motor modeli ister bahçe kapısı isterseniz de garaj kapılarınız için uygunluk içermektedir.

Dakikada 11 metre kapının açılıp kapanabilme hızı bulunan bu ürün maksimum 6 metreye kadar kapı uzunluğunda çalışma özelliği gösterebilmektedir. -15 derece ve 60 derece arasında yoğun kullanımlarınız için sorunsuz bir çalışma performansı ile fonksiyonelliğinden sizler de yararlanabileceksiniz. Ip24 koruna katsayısına sahip olmakla birlikte ürün grubu modelinin mekanizma ağırlığı yalnızca 15 kgdır. Çarpma emniyet sistemiyle de güvenli kullanımlarınıza uygun şekilde dizayn edilen ürün kilitli çalışma özelliği göstermekte ve akü ile çalışma özelliği bulunmamaktadır. Sizler de otomatik kapılarınız için bu kapı motorunu uzun yıllar kullanmak üzere tercih edebilirsiniz.

Deimos 800kg Garaj Kapısı Motoru

Otomatik kapı ihtiyaçlarınıza farklı çözümlerle estetiği mekânlarınıza yansıtan bft Türkiye beraberinde kullanım konforunuzu da ön plana çıkarak ürünlerin imalatı ile yüzünüzü gördürmeye ve zamandan tasarruf elde etmenizi sağlayan yeniliklerle deimos 800kg garaj kapısı motorunu tercih edebilirsiniz. Garaj kapılarınıza ideal bir çözüm olarak sahip olacağınız bu motor modeli kilitli çalışma özelliği göstererek yarı yoğun kullanımlarınıza uygun olarak satışa sunulmaktadır.

Montaj kolaylığı ve çarpma emniyet sistemi ile güvenilir kullanımlarınıza alternatif bir çözüm olan motor modeli koruma kat sayısı olarak ıp24 sınıfına dahil edilmiş ve termik koruma alanında motor sargısı içermektedir. Yalnızca 15kg ağırlığı ile yer kaplamayan bu motor -15 derece ve 60 derece arasında ilk günkü kullanımı ile sorunsuz uzun yıllar kullanımlarınıza olanak sağlamaktadır. akü ile çalışma özelliği göstermeyen ürünü kontrol ünitesi üzerinden kolaylıkla programlayabilir ve otomatik şekilde açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz. Garaj kapılarınız için motor modeli olarak tercih edebileceğiniz bu ürün hakkında daha detaylı bilgiyi firmamızdan edinebilirsiniz.

Deimos 700kg bahçe kapısı motoru

Deimos 700 sr 14 ve 18 olmak üzere iki farklı modelle otomatik kapılarınızda kullanabileceğiniz deimos 700kg bahçe kapısı motorumaksimum 6 metreye kadar kapı uzunluğuna uyum sağlayarak otomatik bahçe kapılarınızın ihtiyaçlarına cevap verebilecek niteliktedir. Bft Türkiye garantisiyle akıllı teknolojik imkanlardan yararlanarak üretilen bu kapı motoru serisi yarı yoğun kullanımlara uygun olmakla birlikte dakikada 8,5 ve 11 metre olmak üzere açılıp kapanabilme özelliği gösterebilmektedir. Motor sargısı ile termik koruma alanında bulunan modeller koruma katsayısı olarak ıp24 sınıfına dahil edilmiştir.

Güvenli kullanımlarınıza uygun olarak bir canlı veya cansız nesne ile çarpışma esnasında mekanizmanın durup aksi yönde hareket etmesini sağlayan çarpma emniyet sistemi böyle bir algılama karşısında hemen devreye girmektedir. -15 derece ve 60 derece arasında çalışma performansında aksamaya meyil vermeyen bu motor modelleri sorunsuz ve uzun ömürlü kullanımlarınıza uygun şekilde imal edilerek satışa sunulmaktadır. Mekanizma ağırlığı 15kg olan motorların akü ile çalışma özelliği ise bulunmamaktadır. Ayrıca basit montaj ile kolay bir kullanım olanağını da beraberinde getirir.

Deimos 600kg sürgülü kapı motoru

Yana kayar otomatik kapılarınıza uyum sağlayacak motor çeşitleri üretimini de gerçekleştiren Bft Türkiye ihtiyaçlarınıza uygun deimos 600kg sürgülü kapı motoru çeşidini de satışa sunmaktadır. Farklı ihtiyaçlarınıza çeşitli alternatiflerle cevap verebilen firmamız deimos motor serisinde yoğun kullanımlarınıza uygun olarak kullanabileceğiniz bu motor modelini beğeninize sunmaktadır.

Kilitli çalışma özelliği ile dakikada 12 metreye kadar açılabilen sürgülü kapı motoru kontrol ünitesi üzerinde termik koruma içermektedir. Sorunsuz kullanımlarınıza uygun olarak -15 derece ile 60 derece arasında çalışma performansında bir aksilik söz konusu değildir. Ip24 koruma katsayısı ile mekanizma ağırlığı sadece 7kg olan bu kapı motoru akü ile çalışma özelliği de göstermektedir. Herhangi bir elektrik kesintisi durumunda akünün devreye girmesiyle çalışmaya devam edebilen ürün grubu modeli çarpma emniyet sistemi ile de güvenli kullanımlarınıza uygun olarak uzun ömürlü kullanım olanağı sağlamaktadır. Kontrol ünitesinde kolay programlama yapılabilen LCD ekranı ile yalnızca tek tuşla çalışma parametrelerini ayarlayabilirsiniz. Hata bulma fonksiyonu ile de hataların kolaylıkla ortadan kaldırılmasını sağlayan sistem sorunsuz şekilde kullanımlarınızda kullanım konforunuzu ön plana çıkarmaktadır.

Deimos 500kg Yana Kayar Kapı Motoru

Bft Türkiye’nin akıllı teknolojiye uyarlı yana kayar kapı modellerine uyum sağlayacak deimos 500kg yana kayar kapı motoru yoğun kullanımlarınıza uygun olarak kilitli çalışma özelliği göstermektedir. Maksimum kapı uzunluğu 6m’ye kadar çıkabilen bu motor çeşidi dakikada 8,5 metreye kadar açılabilmektedir. Akü ile çalışma özelliği bulunmayan kapı motoru herhangi bir elektrik kesintisi durumunda el ile açıp kapamayı sağlayabilmektedir.
Yaklaşık 15kg ağırlığında olan mekanizma ıp 24 koruma sınıfına dahil edilmekle birlikte -15 derece ile 60 derece arasında sorunsuz bir çalışma performansı sergileyebilmektedir.

Uzun ömürlü olarak yana kayar kapılarınız için kullanabileceğiniz kapı motoru termik koruma olarak motor sargısı içermektedir. Yana kapar kapı ihtiyaçlarınızda montaj kolaylığı ile otomatik kapılarını kolay kullanım imkanı sağlayan bu yana kayar kapı motoru güvenli kullanımlarınıza uygun şekilde dizayn edilmekle birlikte estetik bir görünüm de kazandırılarak elektromekanik frenleme sistemi ile donatılmıştır. Mekanizmanın ön kısmanda bulunan kontrol ünitesi ile hem kolay erişim imkanı sağlayabilir hem de pratik şekilde programlama yapabilirsiniz.

Bft SP3500

Bft SP 3500 yana kayar kapı motoru redüktör ve sürücü yapısı sayesinde yoğun kullanıma uygun motorlar arasındadır.
Bft yana kayar kapı motorları arasında sp 3500 , 3500 kg ağırlığında ki kapılarda kullanılmaktadır.

Bft sirio akıllı kontrol kartı rediktör kilitli 230 volt giriş sürücü çevrimi ile 400 watt çıkış elde edilen güç 1500 watt.
Dakikada 10 metre açma özelliği bulunmaktadır.-15 ile + 63 derece hava koşullarında tam performans ile çalışmaktadır.
ip 24 koruma sınıfı mevcuttur.Sp 3500 ‘ün kendi ağırlığı 85 kg dır.

Bft Icaro Yana Kayar Kapı Motoru

Bft Icaro 1500 – 2000 kg Yana Kayar Kapı Motoru
Bft Icaro kumandada bulunan iki adet tuşun bir adetini tam kullanım yapıp diğer tuşu ise yaya geçişi için kullanılabilir.Konrol ünitesi içerisinde bulunan auto set programı ile hata bulma fonksiyonu fren, tork, çarpma emniyeti gibi bir çok sistemi içerisinde barındırmaktadır.

Bft Icaro ürününün güvenlik sistemi içerisinde bulunan çarpma emniyet özelliği ile canlı , cansız herhangi bir engel önüne çıktığında bft Icaro durup ters yöne hareket eder.

Ürünün içerisinde bulunan bft leo m-ad kontrol kartının ip24 koruma sınıfı ile erişimine kolay olduğu kadar dış etkenler tarafından gelecek zararlara karşı güvenlidir.

Bft Ares 1500 Yana kayar kapı motoru

Bft Ares 1500 yana kayar kapı motoru 1500 ağırlığı bulunan yana kayar kapılarda kullanılmaktadır. Kullanım alanı yana kayar bahçe kapısı,yana kayar garaj kapıları ve sık kullanılan alanlara uygundur. Ares 1000 ile arasındaki fark 1500 kg taşıma özelliğidir.

HQSC D MA kontrol ünitesi içerisinde olup emniyet fotoseli , flaşor (uyarı lambası) baskıya duyarlı yapısı bulunmaktadır. 63 adet kumanda hafızası vardır.

Bft Ares 1000 Yana Kayar Kapı Motoru

Bft Ares Yana Kayar Kapı Motoru maksimum 1000 ağırlığı olan yana kayar kapılar için önerilen bahçe kapısı motorudur. Bft Ares bahçe kapısı motoru elektrik kesintisi durumunda elle çalıştırabilme sistemi mevcuttur. Ares yana kayar kapı motorunun HQSC D MA kontrol ünitesini içerisindedir.24 volt dc motor yapısı sayesinde çok yoğun kullanıma uygun motordur. Yüksek kapasiteli otoparklarda kullanıma uygundur.

Bft A600 Yana Kayar Bahçe Kapısı

Bft A600 Yana Kayar Bahçe Kapısı Motoru orta yoğunlukta kullanılan bahçe kapıları ve garaj kapıları için tercih edilen yeni bir motordur. A600 bahçe kapısı motoru -20 ile 55 derece sıcaklıkları arasında çalışabilir. Deimos A600 yana kayar kapı motorunun Hamal SL2 kontrol ünitesi içerisindedir. Deimos A600 motorun elektromekanik limit swicth özelliği bulunur. Bft A600 bahçe kapısı motoru dakikada 15 metre açılabilir ve akü bağlanabilme özelliği bulunur. A600 motorun ağırlığı 7kg, çalışma gürültüsü 70dba’dan küçüktür. Bu bahçe kapısı motorunda elektronik tork sınırlayıcı mevcuttur.