Zip Perde

Basit bir kullanımı olan, son derece kuvvetli ve dayanıklı, esnek bir stor perde satın almak isterseniz, Zip Perde ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Bu perde ürünün üretiminde, bütün dünyanın en üst düzey teknoloji olarak kabul ettiği Serge Ferrari teknolojisi kullanılmaktadır. Kullanılan bu teknoloji ile birlikte . Üst kalite bir teknoloji ile geliştirilen Zip Perde ile neredeyse dünyanın bütün teknolojisini bir arada yaşayacaksınız. Serge Ferrari teknolojisinin bütün imkanlarından yararlanmak suretiyle, bu esnek perdelerden etkin bir şekilde yararlanabilirsiniz. Kullandığınız stor perdeler aracılığı ile teknolojide zirveyi görmek isterseniz, Zip Perde tam olarak sizin için geliştirilmiş bir ürün… Sadece bu ürün ile bile ortamları teknolojik bir donanımla buluşturabilirsiniz.

Isı Kontrolü İle Tasarruf Hayatınızın Bir Parçası Olsun

Zip Perde üretilirken, ısı kontrollü stor olarak üretildi. Isı kontrolü ile size danışmaksızın, her zaman tasarruf eden bu perdeler, tasarrufu hayatınızın bir parçası yapma konusunda oldukça iddialı… Bu perdeleri satın alıp kullanmaya başladıktan itibaren ortamlardaki ısı harcamalarınızın büyük düşüşler yaşayacağını göreceksiniz. Özellikle geniş mekanlarda bu tür perdelerin kullanılması durumunda elde edilen sonuçların son derece tatmin edici sonuçlar olduğunu vurgulamalıyız. Isı tasarrufu sağlamaya en mantıklı noktadan, perdelerinizden başlayın… Perde değişimi ile sağladığınız ısı tasarrufunun boyutunu görünce bu durum karşısında çok şaşıracaksınız.

Ömür Boyu Garanti

Aynı zamanda deforme olmayan stor perdelerden biri olan Zip Perde, deforme olmama konusunda ömür boyu garantilidir. Ömür boyu deforme olmayacak bu perdeleri uzun müddet boyunca, temel özellikleri ile birlikte kullanabilirsiniz. Bu perdeler size uzun müddet boyunca sağlıklı bir kullanım sağlar. Zip Perde sadece deforme olmama konusunda değil, aynı zamanda, yırtılma ve ateş alma konusunda da aynı direnci gösterir. Bu perdeler hiçbir şekilde yırtılmaz ve ateş yürütmez. Dolayısıyla ortamdaki güvenliğin sağlanması bakımından da bu ürünler görev alır. Zip Perde kullandığınız ortamlarda saydığımız bu özellikler dolayısıyla güvenliğin sağlanması çok daha kolay olacaktır. Kullanacağınız perdede bu tür özelliklerin olmasını önemsiyorsanız, Zip Perde tasarlanırken, bütün bu detaylar sizin için düşünüldü.

Zip Perde Sistemleri

Toptan & Perakende

Yeni Nesil Stor Perdelerden…

Zip Perde adını verdiğimiz bu özel stor perdeler, kullanılan teknoloji de dikkate alındığında, yeni nesil perdelerden… Teknolojik, modern ve özel bir perde olarak, klasik stor perdelerden ayrılan Zip Perde, kullanmanız durumunda farkını size her zaman hissettirecek. Klasik perdeler ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa ve artık donanım bakımından daha özel ürünleri almak ve kullanmak istiyorsanız, Zip Perde sizin için biçilmiş kaftan olacak. Bu ürün sizi birçok açıdan tasarrufa zorlayacağı için, kısa vadede de olsa, ne kadar karlı bir tercihte bulunduğunuzu göreceksiniz. Gerçekten karlı ve tasarruflu perde tercihleri yapmak isteyenler için de, yeni nesil Zip Perde, çok uygun bir ürün…

Dört Mevsime Göre Üretildi

stor perdeler sizin ihtiyacınızı ve isteklerinizi her zaman yerine getirebilmeli. Eğer bu noktada kullandığınız stor perdeler ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize yetersiz geliyorsa, yeni bir stor perdeye ihtiyaç duyacaksınız demektir. Zip Perde, size her şekilde yeterli gelecek ve yeni bir stor perdeye ihtiyaç duymanıza engel olacak. Dört mevsim kullanılan stor perdelerden bir tanesi olan Zip Perde, her mevsimde, neye ihtiyaç duyuyorsanız onu size sunuyor. Bu sayede değişen mevsimlerde etkinliğini kaybeden bir stor perdeyi satın almış olmuyorsunuz. Aksine, değişen her mevsime göre şekillenen, özel bir perde satın almış oluyorsunuz. Böylece her mevsimin yalnızca güzel yanı ile buluşmak ve güzel yanını değerlendirmek tamamen elinizde oluyor.

Mükemmel Tasarımlar Ve Renkler

Tasarım harikası stor perdelere göz atıyorsanız, Zip Perde mutlaka dikkatinizi çekecektir. Zip Perde tasarlanırken yalnızca tasarım bakımından bir harikanın ortaya çıkması düşünülmedi. Aynı zamanda ortaya çıkartılan bu eşsiz tasarımın, kullanılan renklerle de bütünlük sağlaması istendi ve ortaya Zip Perde tasarımları çıkartıldı. Ortaya çıkan bu tasarımlar, her mevsim sizi konforlu kılacak bir yapıyı ve görsel anlamda eşsiz bir perdeyi doğuruyor. Bu perdeyi satın almanız ve kullanmaya başlamanız durumunda karşılaşacağınız yorumlar, ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı ortaya koymaya yetecek. Çünkü kullandığınız perdeyi gören herkes, bu perdelere hayran olacak ve bu hayranlık durumunu sizlerle paylaşacak.

Evlerinizde, Yazlıklarınızda Ya Da Otellerinizde…

Kurumsal ya da bireysel olarak istenilen her yerde kullanılabilecek olan Zip Perde ile her mekana güzel bir hava katmanız mümkün… İsterseniz evinizde, isterseniz yazlığınızda ve isterseniz de otellerinizde, bu tür perdelerden istifade edebilirsiniz. Zip Perde dış mekan stor perdesi olarak her yerde işinize yarayabilecek bir perde türüdür. Soğuk ve Rüzgardan Her Zaman Korunun
Isı tasarruflu perdede motorlu fermuar sistemi bulunmaktadır. Bu özel sistemin işe yaradığı ilk nokta soğuğun ve rüzgarın engellenme noktasıdır. Soğuk ve rüzgarlı havalardan sakınmanın en etkili yöntemlerinden bir tanesi olan Zip Perde sayesinde bu gibi ağır mevsim şartlarından etkilenmeyeceksiniz. Perdede hava sirkülasyonunun sağlanması adına da bazı özellikler bulunmaktadır. Özel mikro delikli kumaşın kullanıldığı perde, bu kumaş türü sayesinde her zaman hava sirkülasyonunu sağlar ve ortamda bulunan havayı her zaman temiz tutar. Birçok konuda size avantaj sağlayan bu perde, havanın da temiz kalması adına elinden gelen her şeyi yapıyor. Kullanıcılara ise perdeyi satın almak ve kullanmaktan başka bir şey kalmıyor.

Sarkmaz ve Kırışmaz

Kırışmaz stor perde edinmek isterseniz Zip Perde, hem kırışmaz ve hem de sarkmaz yapısıyla sizlerin karşısına çıkıyor. Bu perdede bulunan yan germe sistemi, ürünlerin sarkmasını ve kırışmasını her zaman engeller. Her zaman aktif ve tasarım bakımından şık duracak olan bu perde türünü kullanmaya başladığınız andan itibaren, ne kadar dayanıklı bir perde almış olduğunuzu göreceksiniz. Satın almış olduğunuz perdelerinizi uzun zaman kullanacaksınız ve bu perdelerden uzun zaman boyunca memnun kalacaksınız.

Hepsi Bir Arada

Kullanışlı stor perdelerden olan Zip Perde, panjur, sineklik, stor perde gibi birçok araç yardımıyla edinilebilecek birçok özelliği, tek başına mekanlara taşıyor. Hepsi bir arada hizmetleri ile kişileri her bakımdan memnun etmeyi başaran bu perdeler, bütün gerekli ihtiyaçları gideriyor. Bu perde türünün önceliği güneş kontrolü sağlamaktır. Güneş kontrolü sağlarken aynı zamanda dışarıyı şeffaf bir şekilde izleme imkanına sahip olursunuz. Dış mekandan ise iç mekana karartma yapabilir ve görüş açısını engelleyebilirsiniz. Bütün bu özelliklerini maksimum seviyedeki yalıtım ile sağlayan bu özel ürünler, daha onlarca farklı, modern, öncü, yararlı, eşsiz ve çekici özelliğe sahip…